Zmodernizujte svoje komunikačné techniky pomocou zadnej projekčnej fólie

Diverzifikácia zobrazovacích techník je spôsob, ako podporiť komunikáciu. Pomocou zadnej projekčnej fólie premeňte svoje priehľadné povrchy a okná na plnohodnotné projekčné médium.

Výhody projekčnej okennej fólie

Potrebujete zmodernizovať svoje zobrazovacie techniky, aby ste zlepšili svoju vizuálnu komunikáciu? Fólia pre projekciu premení akýkoľvek priehľadný povrch alebo okno na nosič obrazu. Lepiaca fólia so zadnou projekciou pri pripevnení na príslušný povrch zachováva priehľadnosť skla. Bez rámu zostane film nepovšimnutý, keď sa nepremieta žiadny obraz. Po druhé, kvalita projekcie je optimálna, pretože jeden projektor dokáže pokryť veľmi veľké plochy. Okrem toho bude formát plne prispôsobiteľný. Okrem klasického obdĺžnika je možný takmer akýkoľvek tvar. A pre diskrétnosť je možné projektor umiestniť za premietaciu plochu, ale nie pred ňu. V Solar Screen ponúkame rôzne typy produktov , ktoré vyhovujú potrebám vašej spoločnosti. Klasická priehľadná fólia je štandardným riešením, ktoré funguje prakticky na všetky sklenené povrchy. Vyžaduje váš projekt špeciálne funkcie? Vyberte si lepiacu projekčnú fóliu, ktorá ponúka väčší či menší kontrast alebo väčší či menší jas. Môžete sa tiež rozhodnúť pre fóliu pre zadnú projekciu s dvojitým videním.

Solar Screen špecialista na projekčné okenné fólie

Solar Screen sa špecializuje na okenné a sklenené fólie už od roku 1984. Naše dlhoročné skúsenosti nám umožnili zvládnuť potreby a požiadavky firiem a profesionálov v oblasti lepiacich fólií. Prirodzene spájame kvalitu našich produktov s know-how našich technikov, ktorí Vás podporia pri realizácii Vášho projektu. Požiadajte našich technikov o radu Výber lepiacej fólie pre zadnú projekciu nie je vždy jednoduchý vzhľadom na zložitosť tejto technológie. Prvá vec, ktorú je potrebné zvážiť, je, kam chcete svoj obsah premietnuť. Či už ide o exteriér alebo interiér, výber produktu bude závisieť predovšetkým od okolitého osvetlenia. Svoju úlohu v očakávanom konečnom výsledku zohráva aj priehľadnosť fólie zadnej projekcie. Dôležitými faktormi sú aj hrúbka a rozmery lepiacej fólie. Ponúkame štandardné veľkosti, ale ak váš projekt vyžaduje väčšie šírky, dajte nám vedieť. Čo sa týka použitia, klasická fólia na zadnú projekciu sa dá odlepiť a premiestniť, čo nie je vždy zvykom pri iných modeloch. V každom prípade sú vám naši konzultanti a technici k dispozícii, ak potrebujete pomoc alebo radu. Prosím kontaktujte nás!

Modernizujte svoje sklenené povrchy a chráňte sa pred zvedavými pohľadmi pomocou lepiacej fólie
Spôsoby odstraňovania okenných fólií

Prečítajte si: