BEZPEČNOSTNÉ FÓLIE

BEZPEČNOSTNÉ FÓLIE

Nekopromisná ochrana vašich najbližších, okien a majetku

Ochráňte svoj majetok a tiež zdravie seba a svojich blízkych pomocou vysoko odolných bezpečnostných fólií.

Či už vaše okná poškodia vandali, vlamači, prírodné živly, alebo sa vám prihodí obyčajná nehoda, výsledkom sú vždy tisíce ostrých kusov skla. Zraneniam a vniknutiu do budovy však môžete zabrániť aplikáciou bezpečnostných fólií, pomocou ktorých premeníte najzraniteľnejšie miesto nehnuteľnosti na nenápadnú avšak nepreniknuteľnú bariéru.

Fólie držia sklo pohromade aj v prípade výbuchu, požiaru či nárazu, a okrem bezpečnostnej funkcie ponúkajú aj tú estetickú. Vďaka širokej palete možností môžu byť fólie aplikované zvonku i zvnútra a ich vstavaný UV filter zablokuje 95-99% škodlivého žiarenia.

Nezáväzná cenová ponuka na inštaláciu v najbližšom montážnom stredisku

Druhy Bezpečnostných fólií

Priehľadné fólie (transparentné)

Nenápadná ochrana skiel pred totálnym rozbitím nárazom, výbuchom či pri požiari. Fólie bez zafarbenia ponúkajú pôvodný vzhľad okna s možnosťou minimalizovať priepustnosť slnečnej energie.

Tónované fólie

Fólie s tónovaním ponúkajú okrem ochrany samotného skla tiež zaistiť súkromie pred zvedavými očami okoloidúcich. Výsledný tmavý odtieň skiel znižuje priepustnosť slnečného svetla a svojim vzhľadom vynikajúco dopĺňa vzhľad moderných budov.

Fólie Anti-vandal

Vďaka špičkovým fóliám anti-vandal, už nemusia byť poškriabané a posprejované výklady neriešiteľným problémom. Fólie odolné poškriabaniu so špeciálnou vrstvou odolnou voči rozpúšťadlám vzdorujú tiež farbám a graffiti sprejom, ktoré stačí jednoducho zotrieť s prípravkom na báze alkoholu.

Nezáväzná cenová ponuka

Vyplňte formulár a my pre vás pripravíme cenovú ponuku na mieru presne podľa vašich požiadaviek.