BEZPEČNOSTNÉ FÓLIE

Nekopromisná ochrana vašich najbližších, okien a majetku

Ochráňte svoj majetok a tiež zdravie seba a svojich blízkych pomocou vysoko odolných bezpečnostných fólií KeetecFOL.

Či už vaše okná poškodia vandali, vlamači, prírodné živly, alebo sa vám prihodí obyčajná nehoda, výsledkom sú vždy tisíce ostrých kusov skla. Zraneniam a vniknutiu do budovy však môžete zabrániť aplikáciou bezpečnostných fólií KeetecFOL, pomocou ktorých premeníte najzraniteľnejšie miesto nehnuteľnosti na nenápadnú avšak nepreniknuteľnú bariéru. 

Fólie KeetecFOL držia sklo pohromade aj v prípade výbuchu, požiaru či nárazu, a okrem bezpečnostnej funkcie ponúkajú aj tú estetickú. Vďaka širokej palete možností môžu byť fólie aplikované zvonku i zvnútra a ich vstavaný UV filter zablokuje 95-99% škodlivého žiarenia.

Nezáväzná cenová ponuka

Priehľadné fólie (transparentné)

Nenápadná ochrana skiel pred totálnym rozbitím nárazom, výbuchom či pri požiari. Fólie bez zafarbenia ponúkajú pôvodný vzhľad okna s možnosťou minimalizovať priepustnosť slnečnej energie.

Tónované fólie

Fólie s tónovaním ponúkajú okrem ochrany samotného skla tiež zaistiť súkromie pred zvedavými očami okoloidúcich. Výsledný tmavý odtieň skiel znižuje priepustnosť slnečného svetla a svojim vzhľadom vynikajúco dopĺňa vzhľad moderných budov.

Fólie Anti-vandal

Vďaka špičkovým fóliám KeetecFOL anti-vandal, už nemusia byť poškriabané a posprejované výklady neriešiteľným problémom. Fólie odolné poškriabaniu so špeciálnou vrstvou odolnou voči rozpúšťadlám vzdorujú tiež farbám a graffiti sprejom, ktoré stačí jednoducho zotrieť s prípravkom na báze alkoholu. 

NEZÁVÄZNÁ CENOVÁ PONUKA

Vyplňte formulár a my pre vás pripravíme cenovú ponuku na mieru presne podľa vašich požiadaviek.