O NÁS

TSS GROUP

Distribútor autopríslušenstva a fólií KeetecFol

Roky skúseností, množstvo práce na vývoji a tvrdá práca tímu odborníkov. To všetko a ešte omnoho viac stojí za jedinečnou kvalitou produktov KeetecFOL. Naša spoločnosť je neoddeliteľnou súčasťou slovenského trhu s automobilovým zabezpečením a doplnkami už od roku 2009. Počas svojej viac než desať rokov trvajúcej histórie sa značka úspešne presadila v tvrdej konkurencii a stala sa synonymom kvality. Produkty KeetecFOL sú prvou voľbou každého, kto hľadá spoľahlivosť, komfort a nekompromisnú kvalitu. Bezpečnosť každého z našich produktov je overená časom a tisíckami spokojných zákazníkov.

TSS Group a. s.
Továrenská 4201/50
018 41 Dubnica nad Váhom

Prečo s nami spolupracovať

Spoľahlivá a silná spoločnosť

TSS Group pôsobí na trhu od roku 2002. Vypracovali sme sa na jedného z najväčších distribútorov v oblasti zabezpečenia vozidiel a objektov. Spolupracujeme s importérmi vozidiel, autosalónmi a množstvom firiem, ktoré sa zaoberajú autopríslušenstvom.

Kvalitné produkty

Spolupracujeme iba s kvalitnými a overenými výrobcami a dodávateľmi. Naši zákazníci to vedia oceniť.

Zázemie firmy

Vďaka pobočkám a obchodnému tímu sme bližšie k zákazníkom. Veľké skladové priestory garantujú tovar skladom. Technický tím je vždy ochotný pomôcť, poradiť, prípadne vyškoliť.

Nezáväzná cenová ponuka

Vyplňte formulár a my pre vás pripravíme cenovú ponuku na mieru presne podľa vašich požiadaviek.