PROTISLNEČNÉ FÓLIE

Chráňte svoje okná a majetok s fóliami KeetecFol

Moderné budovy prepúšťajú vďaka čoraz väčším oknám, a kompletne zaskleným fasádam do interiéru stále viac a viac slnečného žiarenia. Okrem príjemne presvetlených miestností má však tento trend aj odvrátenú stránku. Je ňou zbytočné prehrievanie interiérov, vysoká miera UV žiarenia, a tiež nemalé straty na vykurovaní počas zimných mesiacov.

Riešením týchto problémov sú špeciálne Protislnečné fólie KeetecFOL. Ich jedinečná skladba a použitie špičkových materiálov zaručujú zníženie nákladov na klimatizáciu i vykurovanie a blokovanie až 99% škodlivého UV žiarenia. Zároveň dokážu tiež zvýšiť atraktivitu nehnuteľnosti zrkadlovým efektom či špecifickým sfarbením.

Výhody protislnečných fólií KeetecFOL:

  •  Zníženie tepelného zisku (odraz až 98% infračerveného žiarenia);
  •  Zníženie oslnenia slnečným žiarením;
  •  Kompletné absorbovanie ultrafialového slnečného žiarenia;
  • Zabraňuje prieniku škodlivého UV žiarenia až 99%.

Nezáväzná cenová ponuka

Interiérové zrkadlové

Interiérové zrkadlové fólie KeetecFOL sú samolepiace okenné fólie, ktoré kombinujú efektivitu a dizajn, a ponúkajú elegantné riešenie, ktoré zlepší vzhľad akýchkoľvek väčších zasklených plôch.

Interiérové neutrálne

Interiérové neutrálne fólie KeetecFOL sú priehľadné samolepiace fólie ponúkajúce diskrétne riešenie, ktoré zlepší vlastnosti akýchkoľvek zasklených povrchov.

Interiérové farebné

Interiérové farebné fólie KeetecFOL dopĺňajú vzhľad budovy a vytvárajú výrazný a živý vonkajší estetický dojem.

Polykarbonátové

Inovatívne fólie KeetecFOL Polykarbonát sú určené na syntetické materiály ako napríklad polykarbonát alebo plexisklo. Chráneným materiálom pomáhajú odolávať mechanickému poškodeniu, UV žiareniu a taktiež umožňujú znížiť prestupnosť slnečného žiarenia alebo zvýšiť mieru súkromia.

Exteriérové zrkadlové

Exteriérové zrkadlové fólie KeetecFOL v sebe spájajú štýlový dizajn a estetické riešenie pre zlepšenie vzhľadu akýchkoľvek zasklených plôch.

Exteriérové farebné

Exteriérové farebné fólie KeetecFOL dopĺňajú dizajn každej budovy a vytvárajú výrazný vonkajší estetický vzhľad.

Exteriérové neutrálne

Exteriérové neutrálne fólie KeetecFOL sú priehľadné samolepiace fólie ponúkajúce diskrétne riešenie, ktoré zlepší vlastnosti akýchkoľvek zasklených povrchov.

NEZÁVÄZNÁ CENOVÁ PONUKA

Vyplňte formulár a my pre vás pripravíme cenovú ponuku na mieru presne podľa vašich požiadaviek.

    Menu