AUTOFÓLIE

Chráňte svoje okná a majetok s fóliami KeetecFol

Či už chcete skryť pred zrakom okoloidúcich obsah kufra, alebo dopriať pasažierom komfort v podobe jemného tieňa počas horúcich mesiacov, kvalitné autofólie sú vynikajúcim doplnkom každého vozidla. Vďaka kombinácií špičkových výrobných technológií a materiálov sú autofólie KeetecFOL dodávané s nadštandardnou 10 ročnou zárukou na stálosť farieb, demetalizáciu a odlupovanie. 

Výhodý autofólií KeetecFOL:

  • Zníženie prehrievania interiéru v letných mesiacoch
  • Ochrana interiéru a batožiny pred zvedavými pohľadmi
  • Zníženie prieniku škodlivého žiarenia (až 99%)
  • Zvýšenie odolnosti skla proti rozbitiu
  • Ochrana posádky pred odletujúcim sklom po rozbití
  • Individuálny štýl vozidla

Fólie KeetecFOL majú udelené typové schválenie samostatnej technickej jednotky pod číslami N-01596 (PREMIUM), N-01595 (STANDARD) a N-01667 (PROTECT) vydané Ministerstvom dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR a spĺňajú požiadavky podľa zákona č. 725/2004 Z.z. a predpisu EHK 43.

Nezáväzná cenová ponuka

Autofólie KeetecFOL Standard

Kvalitná metalizovaná fólia s hrúbkou 55 μ blokujúca až 99% UV žiarenia. Fólie sú dodávané v troch verziách, rozlíšených na základe nepriepustnosti vonkajšieho svetla: 95%, 85% a 75%.

Autofólie KeetecFOL Premium

Prémiová metalizovaná fólia s hrúbkou až 65 μ pre maximálnu kvalitu a odolnosť. Fólie sú dodávané v troch verziách, rozlíšených na základe nepriepustnosti vonkajšieho svetla: 98%, 95%, 85%, 75%, 65%, 55%.

Autofólie KeetecFOL Protect

Bezpečnostná autofólia brániaca rozbitiu okna v prípade nárazu, výbuchu či požiaru. Priepustnosť vonkajšieho svetla až 85% zabezpečuje diskrétny zovňajšok a kvalitný výhľad aj napriek hrúbke fólie až 120 μ.

Montáž aj vo vašom okolí!

Vyberte si montážne stredisko v blízkosti vášho domova. Autofólie Keetec vám profesionálne namontuje niektorý z našich vyškolených montážnikov.

NEZÁVÄZNÁ CENOVÁ PONUKA

Vyplňte formulár a my pre vás pripravíme cenovú ponuku na mieru presne podľa vašich požiadaviek.

    Menu