Šetrite energiu pomocou tepelno-izolačnej fólie

Horúce počasie má veľký vplyv na náš každodenný život, najmä v lete, slnečné žiarenie prenikajúce cez vaše okná zvyšuje teplotu vo vašej domácnosti.

Tepelno-izolačná okenná fólia na zníženie teploty

Teplota v interiéry núti váš klimatizačný systém bežať niekoľko čím sa zvyšujú náklady na energiu. Inštalácia izolačnej fólie na okná je nákladovo efektívny spôsob, ako znížiť energiu potrebnú na chladenie vášho domova a tým aj vaše náklady na energiu.

Znížte svoj účet za energiu pomocou izolačnej okennej fólie

V závislosti od zvoleného produktu môže byť okenná fólia aplikovaná buď na vnútornú alebo vonkajšiu stranu vašich okien. Sortiment protislnečných fólií Solar Screen je komplexný a veľmi rôznorodý z hľadiska výberu. Okrem iného môže spĺňať veľmi odlišné potreby: vonkajšia alebo vnútorná fólia, zrkadlová fólia, farebná fólia, tepelno-izolačná fólia … Pridanie solárnej ochrany na vaše okná znižuje vaše náklady na energiu a umožňuje klimatizačným systémom pracovať efektívnejšie. Na jednej strane to zníži váš účet za energiu a na druhej strane zníži opotrebovanie vášho klimatizačného systému. Majte tiež na pamäti, že čím menej sa vaša klimatizácia používa, tým vám vzniknú menšie náklady na údržbu (či už vo vašej domácnosti alebo v komerčnom zariadení). Inštalácia tepelno-izolačnej okennej fólie môže znížiť vaše náklady na klimatizáciu až o 30 %. Okenné fólie Solar 50 C a Solar 80 C dokážu blokovať až 99,9 % UV žiarenia a odvádzať až 80 % slnečného tepla. Tieto čísla sa samozrejme líšia v závislosti od typu fólie, ktorú chcete nainštalovať.

Ďalšie výhody tepelno-izolačnej fólie

Teraz už viete, že inštalácia solárnej fólie na okná vám pomôže znížiť náklady na energiu. Ale to nie je všetko! Odrazom UV žiarenia, fólia tiež znižuje oslnenie a zmenu farby vášho nábytku a cenností. Môžete si tiež zvoliť množstvo svetla, ktoré chcete prepúšťať cez okná v závislosti od odtieňa fólie. Pre každého je niečo: od úplne priehľadných fólií až po viac tónované fólie. Takže nemusíte nutne meniť vzhľad svojich okien! Čo sa týka funkčnosti fólií, môžeme ísť ešte o krok ďalej, pretože niektoré môžu mať funkciu 2 v 1, napríklad kombinujúcu ochranu pred slnkom a súkromie alebo ochranu pred slnkom a zabezpečenie. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa solárnych fólií alebo ak potrebujete poradiť, aký typ fólie by ste si mali vybrať, neváhajte nás kontaktovať ! Náš tím vám čo najskôr odpovie, aby vám pomohol.

Chráňte vysoko rizikové povrchy antibakteriálnou fóliou
Zrkadlová lepiaca fólia pre maximálne súkromie

Prečítajte si: