Chráňte okná vašej spoločnosti

Čo je na pracovisku dôležitejšie ako bezpečnosť? Ochrana vášho podniku pred vlámaním alebo vandalizmom znamená zabezpečiť tie najkrehkejšie oblasti vašich priestorov: okná. Aké riešenia teda existujú na ochranu vašich okien a vitrín v prípade vlámania a na dokonalú bezpečnosť vo vašom podnikaní? Tu je naša najlepšia rada.

Pre optimálnu bezpečnosť vo vašom podnikaní zvoľte lepiacu fóliu

Aby ste predišli vlámaniu a vandalizmu , je nevyhnutné chrániť okná vašej spoločnosti. Pancierové okná sú samozrejme ideálnou reakciou na akýkoľvek pokus o vlámanie a vniknutie. Sú odolné voči mnohým nárazom a zabraňujú rozbitiu skla. Sú však príliš drahé a na ich inštaláciu je potrebná odborná firma. Vedeli ste však, že vystužiť okná a ochrániť ich pred nárazmi je možné aj bez inštalácie bezpečnostného skla? Lepiace fólie proti vlámaniu zabraňujú otrasom, rozbitiu skla, škrabancom a nárazom. Skvelý spôsob, ako sa vo svojom podnikaní cítiť bezpečne.

Výhody bezpečnostnej okennej fólie

  • Je to rýchly a lacný spôsob, ako zabezpečiť svoje podnikanie a chrániť priestory pred rozbitím skla a vlámaním.
  • Okenná bezpečnostná fólia vďaka vysokej odolnosti proti nárazu zabraňuje rozbitiu celej tabule. Okenná tabuľa zostáva na svojom mieste bez toho, aby sa sklo rozptýlilo všade.
  • Keďže náraz absorbuje fólia a jej špeciálna lepiaca väzba, ľudia vo vnútri sú chránení pred úlomkami skla.
  • Už žiadne hlboké škrabance alebo značky vďaka antigraffiti rade na okná. Jediným jednoduchým úkonom sa fólia vymení a vaše sklo je chránené.

Okenné fólie proti vlámaniu: ako to funguje?

Ak chcete zabezpečiť svoje podnikanie pomocou antireflexnej lepiacej fólie, nič nemôže byť jednoduchšie. Solar Screen ponúka riešenia pre všetky typy skiel. Ale čo to vlastne je? Aplikuje sa na vonkajšie alebo vnútorné tabule rovnakým spôsobom ako konvenčné okenné fólie, Break-in fólia je dokonale priehľadná. Neovplyvňuje jas miestnosti ani vzhľad skla po inštalácii. Poskytuje vysokú úroveň odolnosti voči nárazom a poškriabaniu. Je vyrobený z vysoko optického polyesteru a je dostupný v rôznych prevedeniach, aby vyhovoval vašim potrebám.

  • Ochranné fólie proti slnku. Pre bezpečnosť vášho podnikania môžete nainštalovať lepiacu fóliu proti vlámaniu so solárnou ochranou, ktorá ochráni vaše priestory pred škodlivým UV žiarením, teplom a oslnením.
  • Ochranné okenné fólie. Nápisy sú pre mnohé podniky a spoločnosti poriadnou nepríjemnosťou. Solar Screen ponúka rad bezpečnostných okenných fólií, ktoré sú vysoko odolné voči odolným náterom a atramentu.

Chránené okná zaručujú bezpečnosť podniku a ľudí, ktorí v ňom pracujú. Navštívte Solar Screen, vyberte si fóliu odolnú proti vlámaniu a doprajte svojim zamestnancom pohodlie a ochranu, ktorú si zaslúžia.

Chráňte sa pred elektromagnetickými vlnami pomocou lepiacej fólie
Dajte svojej kancelárii nový vzhľad pomocou okenných fólií

Prečítajte si: