Dajte svojej kancelárii nový vzhľad pomocou okenných fólií

Ozdobte, chráňte pred teplom, zaistite súkromie… Samolepiace okenné fólie ponúkajú vďaka svojim mnohým výhodám väčší komfort a bezpečnosť zamestnancov počas ich dlhých pracovných dní. Chcete dať oknám vašej firmy nový vzhľad? Tu je 5 hlavných dôvodov prečo si vybrať okennú fóliu pre okná vašej kancelárie.

Okenné fólie sú všestranné a ľahko sa inštalujú

Inštalácia lepiacej okennej fólie je mimoriadne jednoduchá. Aplikácia trvá len niekoľko minút. Kancelárske okenné fólie je možné kedykoľvek odstrániť a nové fólie je možné aplikovať niekoľkokrát bez poškodenia povrchu, ktorý pokrývajú. Je možné tiež prispôsobiť veľkosti a tvaru okien vašej kancelárie, pretože sa dajú narezať na mieru podľa vašich prianí a potrieb. Fólie je možné použiť vo všetkých typoch interiérov: lekárske ordinácie, poradne, výklady atď.

Ekonomickým riešením sú lepiace fólie

Dekoratívne sklo je drahé! Čo ak však chcete do svojej spoločnosti pridať trochu viac designu a fantázie? Aby ste to dosiahli, nemusíte meniť všetky sklá. Fólia je výborným riešením na dekoráciu okien a všetkých sklenených plôch vo vašich obchodných priestoroch. Vzorované, gradientný efekt, farebné… Samolepiace fólie Solar Screen sú vyrobené z kvalitného polyesteru, ktorý zaručuje dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. Solar Screen tiež ponúka bezpečnostné fólie, ktoré chránia pred rozbitím skla, pokusmi o vlámanie a prasknutím bez toho, aby ste museli inštalovať nerozbitné sklo. Vďaka tomu je možné zaistiť interiér vašej firmy pri nižších nákladoch.

Fólie na okná chráni vašu kanceláriu pred teplom a slnkom

V lete sa dni v kancelárii niekedy môžu zdať nekonečné. Tepelnoizolačná fólia na okná je váš záchranca pred teplom. Je vysoko reflexné a prepúšťa svetlo a zároveň chráni váš interiér pred invazívnymi slnečnými lúčmi. Tepelnoizolačná fólia je ekonomické riešenie, ktoré umožňuje prirodzenú reguláciu teploty vo vašej kancelárii čím obmedzuje alebo dokonca eliminuje potrebu klimatizácie!

Antireflexná okenná fólia ponúka viac súkromia

Pre pokojné pracovisko zvoľte diskrétnosť. Vďaka privátnej fólii budú vaše kancelárie chránené pred zrakom okoloidúcich. Môžete si vybrať nepriehľadnú fóliu, aby ste sa úplne izolovali od vonkajšieho sveta alebo skryli stôl uprostred otvoreného priestoru. Môžete si tiež vybrať vzorovanú lepiacu fóliu, ktorá bude slúžiť ako ochrana súkromia. Alebo sa môžete rozhodnúť pre reflexnú fóliu, ktorá vám umožní vidieť bez toho, aby ste boli videní vytvorením zrkadlového efektu zvonku.

Kancelárske okenné fólie postavia vašu spoločnosť do centra pozornosti

Chcete dať svojim obchodným priestorom viac života a farieb? Môžete použiť fólie na tlač. Slogany, logá, reklamné fotografie atď. Svoje samolepiace fólie môžete použiť na zobrazenie akéhokoľvek grafického znázornenia, ktoré sa vám páči a premeniť vaše okná na marketingový a dizajnový prvok. Ak chcete nájsť ideálnu fóliu na okná do kancelárie, navštívte stránku keetecfol.sk a vyberte si zo širokej škály typov.

Chráňte okná vašej spoločnosti
Ako sa vyhnúť zahmlievaniu okien v obchodoch pomocou antikondenzačnej fólie?

Prečítajte si: