Lepší komfort s antireflexnou fóliou

Antireflexné fólie môžu byť užitočné v miestnostiach, kde je príliš veľa priameho slnečného žiarenia, aby sa predišlo nepríjemnostiam, ako je únava očí a teplo . Tieto lepiace fólie sú veľmi užitočné na „filtrovanie“ slnečných lúčov, ale majú aj mnoho iných využití, o ktorých ste si možno predtým ani nevedeli.

Prečo by ste chceli „filtrovať“ svetlo?

Denné svetlo neprináša do miestností len jas, prináša aj drobné nepríjemnosti, ktoré sa dajú úspešne zmierniť.

Odrazy.

Miestnosť s priveľkými odrazmi sa môže rýchlo stať neznesiteľnou , odrazy sa vám objavia na bielom a kovovom nábytku. Po niekoľkých hodinách to môže viesť k bolestiam hlavy, očí a dokonca aj k zmenšeniu zorného poľa.

Ultrafialové svetlo.

Drevený nábytok a parkety sú veľmi citlivé na UV žiarenie. Nábytok vystavený slnku vybledne oveľa rýchlejšie ako nábytok, ktorý nie je vystavený UV žiareniu. Je preto dôležité vybrať si správne miesto alebo ochranu už od začiatku. Naše lepiace fólie z viacerých vrstiev umožňujú priechod 70 % svetla a zároveň absorbujú 99,5 % UV žiarenia. Okrem toho je dôležité poznamenať, že všetky knihy a/alebo dokumenty, ktoré sú citlivé na zožltnutie v dôsledku UV žiarenia, môžu byť chránené rovnakým spôsobom.

Teplo.

Lepiace fólie môžu tiež výrazne znížiť tepelné straty , najmä fólie SOLAR 80 C a SOLAR 50 C. Zabránenie tepelným stratám znamená, že ušetríte peniaze za energiu, čo je veľmi dôležité pre životné prostredie. Dosiahnuté úspory vám navyše umožnia znížiť účty za energiu, vďaka čomu sa vám veľmi rýchlo vrátia.

A čo estetická stránka?

Solárne lepiace fólie nie sú len veľké, obyčajné fólie, ktoré len zabraňujú prechodu svetla. Môžeme ich použiť aj na to, aby naše okná dostali vlastný štýl a atmosféru.

Farebné fólie.

Náš sortiment farebných interiérových samolepiacich solárnych fólií dokáže splniť potrebu modernosti a vnesie do vašich okien dynamický vzhľad. Pre optimálne prispôsobenie je k dispozícii veľa farieb, ako napríklad medená, modrá, kobaltová, zlatá, zelená a bronzová. Naše farebné okenné fólie navyše ponúkajú vynikajúcu ochranu pred slnkom a sú ideálne, ak musia vaše okná spĺňať estetické normy.

Zrkadlový efekt.

Aplikácia fólie so zrkadlovým efektom je dobrý spôsob, ako vyčnievať z davu, získať rozpoznateľný klasický dizajn, ktorý sa v priebehu rokov ľahko udržiava. Okrem toho zabraňuje videniu zvonku budovy a chráni pred oslnením.

Neutralita.

Pre tých, ktorí sa chcú chrániť pred horúčavou a oslnením a zároveň mať ten neutrálny „neviditeľný“ vzhľad, odporúčame našu lepiacu fóliu NATURAL 80 XC alebo CLARITY 245 XC , ktorá splní všetky vaše očakávania. https://www.youtube.com/watch?v=vsCn5nJFugo Ako sme videli v článku, výhody antireflexných a solárnych fólií sú významné v mnohých ohľadoch, či už ide o komfort, hospodárnosť, ekológiu alebo aj prevenciu. Všetky fólie, ktoré sme spomenuli, nájdete v našom sortimente. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať , či už ste súkromná osoba, profesionál alebo inštalatér fólii, radi s vami prediskutujeme.

Farebná fólia na vaše okná
Bezpečnostné okenné fólie proti vniknutiu

Prečítajte si: