Priehľadná lepiaca fólia pre zabezpečenie okien proti rozbitiu

Bezpečnostná fólia na okne sťažuje prieniku cez sklo tak, že drží črepiny na mieste. Táto priehľadná lepiaca fólia dodá oknám ďalšiu vrstvu zabezpečenia a zabráni rozbitiu skla v prípade nárazu, výbuchu alebo požiaru.

Na čo sa používajú priehľadné lepiace fólie?

Priehľadné bezpečnostné fólie sú navrhnuté tak, aby zabezpečili väčšiu odolnosť skla a sťažujú prienik cez sklo. Udržia nebezpečné črepy na mieste v situáciách, keď dôjde z akéhokoľvek dôvodu k rozbitiu. Fólie Solar Screen sú pri inštalácii úplne neviditeľné, a preto umožňujú perfektný priechod prirodzeného svetla. Fólie sú odolné voči poškriabaniu vďaka čomu sú vhodné aj pre väčšinu čistiacich metód. Poskytujú okrem bezpečnosti aj ochranu pred UV žiarením čím znižujú vyblednutie čalúnenia a iných predmetov v interiéri. V ponuke sú aj fólie, ktoré ochránia vaše okná pred vandalizmom ako sú škrabance, tagovanie alebo poleptanie kyselinou. Väčšina priehľadných bezpečnostných fólií Solar Screen je testovaná a certifikovaná podľa európskej normy EN 12600.

Rôzne typy transparentných fólií

Ako už názov napovedá, priehľadné okenné fólie sú určené na to aby neprekážali vo výhľade von a prepúšťali prirodzené svetlo. Existuje však niekoľko typov priehľadných fólií napríklad fólia so zrkadlovým efektom pre väčšie súkromie. Hrúbka priehľadnej lepiacej fólie je prispôsobená pre maximálnu ochranu pred rozbitím skla. Niektoré fólie v našom sortimente sú hrubšie ako 300 mikrónov. Túto vysokokvalitnú fóliu je možné nainštalovať na vnútornú alebo vonkajšiu stranu okien.

Príklady a použitia priehľadnej lepiacej fólie

Náš sortiment priehľadných lepiacich fólií je možné inštalovať na jednoduché alebo dvojité sklá. Túto okennú fóliu je možné použiť na všetky sklenené povrchy v domácnosti, ale aplikuje sa najmä na okná v komerčných budovách, obchodoch, bankách, ambasádach atď. Priehľadná lepiaca fólia má tvrdú prvú vrstvu, ktorá je odolná voči bežným škrabancom čo umožňuje dobrú životnosť a jednoduchú údržbu pri čistení okien. Tieto fólie sú odolné a majú 10-ročnú záruku.

Maskovacia fólia na ochranu údajov
Chráňte sa pred horúčavou v aute s nano keramickou autofóliou

Prečítajte si: