Farebná fólia na vaše okná

Farebné okenné fólie môžu urobiť váš domov alebo obchodné priestory príjemnejšími, pridať prvok súkromia alebo dodať miestnosti nádych osobnosti a sofistikovanosti v závislosti od farieb, ktoré si vyberiete. Výhodou farebných okenných fólií je, že sa jednoducho inštalujú, sú v rôznych farbách a môžu byť inštalované v interiéri alebo exteriéri. Tu je niekoľko dôvodov, prečo môžu byť farebné okenné fólie pre vás a váš domov to pravé!

Výhody farebnej okennej fólie

Jednou z výhod výberu tohto typu okenných fólií je, že svojmu domovu alebo kancelárii môžete dodať štýlový vzhľad bez toho, aby ste museli okná maľovať alebo tónovať. Na rozdiel od lakovaného skla sa farebné lepiace fólie neštiepia, nevyblednú, nepraskajú ani sa neodlupujú. V prípade potreby sa dajú ľahko odstrániť a pri vyberaní nepoškodia sklo. Taktiež, ak bývate v bytovom komplexe, kde nie je povolené maľovať exteriéry alebo bývate v prenajatom priestore a nechcete meniť steny permanentnými nátermi, potom sú tieto fólie ako stvorené pre vás.

Farebné fólie, ktoré vás ochránia aj pred slnkom

Okenná fólia obsahuje tenkú vrstvu tónovaného plastu, ktorá chráni pred nežiaducim UV žiarením a teplom. Správna fólia dokonca zlepší energetickú účinnosť vášho domova, čo je bonus navyše. Ďalším bonusom je, že môže skutočne vyšperkovať každú miestnosť tým, že vám poskytne úplne novú paletu farieb! Ak ste niekedy premýšľali, ako by vyzerala farebná okenná fólia u vás doma, máme pre vás niekoľko užitočných tipov. Tu je návod, ako začať s farebnou solárnou fóliou na okná a uistiť sa, že je pre vás to pravé.

Čo treba zvážiť pred inštaláciou okennej fólie

Aké sú vaše ciele? Jedným z vašich hlavných úvah bude, aký vzhľad si vyberiete. Chcete tradičnú okennú fóliu, ktorá poskytuje súkromie a znižuje oslnenie, alebo chcete niečo nezvyčajnejšie, napríklad zrkadlový odtieň alebo fialovú, ktorá ladí s dekorom vašej izby? Ak vám ide o súkromie, zvážte interiérové ​​okenné fólie navrhnuté tak, aby zabezpečovali súkromie pred zvedavými pohľadmi okoloidúcich. Ďalším faktorom je spôsob inštalácie: vonkajšia alebo interiérová inštalácia.

Zastavte vandalizmus pomocou antigraffiti fólie
Lepší komfort s antireflexnou fóliou

Prečítajte si: