Nebojte sa nárazov na vašu karosériu s ochrannou fóliou

Ochranná fólia na karosériu je automobilová lepiaca fólia , ktorá sa dôrazne odporúča ako prostriedok na ochranu vášho auta pred škrabancami. Ochranná fólia na karosériu je užitočná investícia, vďaka ktorej bude vaše auto vyzerať ako nové. Môžete si užívať svoje auto, zatiaľ čo ochranná fólia robí svoju prácu bez toho, aby sa zmenil vzhľad pôvodného laku vášho auta. Lak vášho auta zostane pod fóliou nedotknutý. Budete si tiež môcť vybrať, akú povrchovú úpravu chcete. A ak sa rozhodnete auto predať, nebudete musieť kvôli poškodeniu znižovať cenu.

Čo je to ochranná fólia na karosériu auta?

Lepiaca ochranná fólia na karosériu je vysokoúčinná transparentná fólia na čiastočné alebo úplné zakrytie motorových vozidiel. Chráni lak vášho auta pred malými nárazmi, štrkom, škrabancami, hmyzom, stopami z umývania auta a zimnou soľou. Navyše táto lepiaca fólia umožňuje vášmu autu zachovať si lesk. Ochranná fólia karosérie je vysoko odolná voči nárazom, takže kamene a úlomky vozovky nepoškodia vašu karosériu. Táto transparentná fólia na karosériu sa skladá zo samoopravného a vodoodpudivého náteru. To znamená, že fólia karosérie sa vráti do svojho prirodzeného tvaru, keď dôjde k poškodeniu karosérie vášho vozidla, napríklad k ľahkému poškriabaniu. Fólia absorbuje náraz a vráti sa do pôvodného stavu.

Naše modely lepiacej fólie na ochranu karosérie

Fólie ponúkané spoločnosťou Solar Screen sú vysoko kvalitné a majú rôzne aspekty podľa vašich potrieb, pričom zostávajú priehľadné: neutrálne, matné alebo lesklé. Naša fólia má hrúbku 180 až 210 mikrónov v závislosti od zvoleného produktu. Táto väčšia hrúbka umožňuje lepiacej ochrannej fólii absorbovať silnejšie nárazy , čím ďalej chráni lak vozidla. Aby ste predišli poškriabaniu, túto fóliu je možné aplikovať na mnohé povrchy karosérie vášho auta.

Ako namontujem ochrannú fóliu na karosériu auta?

Keď je fólia na karosériu profesionálne nainštalovaná, je karoséria chránená pred akýmkoľvek prachom alebo iných častíc. Na miesto, kde bude fólia umiestnená, sa nastrieka roztok mydlovej vody. Vďaka svojej tepelne tvarovateľnej vlastnosti je fólia natiahnutá, aby sa prispôsobila tvaru povrchu, ktorý má byť chránený. Vzduchové bubliny sa odstránia a na fixáciu filmu sa aplikuje teplo. Bez tohto tepla sa fólia prirodzene vráti do pôvodného tvaru, čo má za následok nadvihnutie a odlupovanie. Po aplikácii je ochranný film neviditeľný a neovplyvňuje čistotu ani hĺbku pôvodného laku vášho vozidla. Máte kvalitnú krytinu bez zmeny vzhľadu vášho vozidla; stačí si vybrať, či chcete matný alebo lesklý efekt. https://www.youtube.com/watch?v=WMU_FBDCpks

Kde je možné inštalovať fóliu na ochranu karosérie?

Ochranné fólie karosérie Solar Screen možno aplikovať na celé vozidlo alebo na najviac poškodené oblasti, ako sú napríklad malé každodenné škrabance. Nasledujúce povrchy môžu byť pokryté našimi lepiacimi fóliami:

  • Nárazníky
  • Zrkadlá
  • Kompletná alebo čiastočná kapota
  • Úplné alebo čiastočné blatníky
  • Svetlomety
Okenné fólie ako alternatíva ku klimatizácii
Inštalácia okenných fólií

Prečítajte si: