Chráňte svoje syntetické sklo polykarbonátovou lepiacou fóliou

Syntetické materiály ako polykarbonát alebo plexisklo vám umožňujú naplno využiť všetky priestory vo vašej domácnosti a/alebo chrániť okná vašich obchodných priestorov. Prístrešky na bazény, presklené zastrešenia a verandy často využívajú túto plastovú kompozíciu, ktorej tepelná absorpcia je oveľa väčšia ako u bežného zasklenia. Predtým, ako sa nepohodlie stane takým veľkým, že už tieto priestory nebudete používať, zvážte ochranu lepiacou fóliu. S polykarbonátovou fóliou jednoducho znížte teplo, oslnenie a chránite tak aj materiál.

Objavte našu ponuku fólií pre polykarbonát

Ponúkame rad solárnych lepiacich fólií vhodných na syntetické zasklenie, ako je polykarbonát alebo plexisklo. Polykarbonátová fólia je vynikajúca na zimné záhrady, presklené strechy, pergoly, prístrešky na bazény a všeobecne všetky strechy so syntetickým zasklením. Inštalácia fólie kompenzuje neefektívnosť týchto materiálov voči UV žiareniu a teplu.

Prečo si vybrať polykarbonátovú fóliu?

Polykarbonátová fólia poskytuje rôzne typy ochrany: slnečnú, anti-UV, proti teplu, proti poškriabaniu, proti vyblednutiu a proti oslneniu.

Ochrana pred teplom

Lepiaca fólia na ochranu proti slnečnému žiareniu pohltí 98 % UV a až 89 % slnečnej energie . Umožňuje vám naplno si vychutnať miestnosti pod syntetickým zasklením. Vaše pohodlie sa tak výrazne zlepší. Okrem zníženia tepla ponúka mnoho ďalších výhod:

  • Znižuje oslnenie, odráža teplo, ale umožňuje svetlu prenikať.
  • Chráni materiály a dodáva im vynikajúcu odolnosť. Táto vrstva je odolná voči bežným škrabancom.
  • Pri čistení okien sa veľmi ľahko udržiava.

Skvelé riešenie pre súkromie

Polykarbonátová fólia je tiež vaším spojencom pri ochrane pred vonkajším svetom . Pôsobí ako roleta a blokuje slnečné teplo aj výhľad von. Týmto spôsobom si môžete vychutnať vysokú úroveň súkromia!

Jednoduchá inštalácia a údržba

Polykarbonátová fólia je vhodná pre vonkajšie použitie. Vďaka svojmu špecifickému zloženiu a zloženiu lepidla ponúka aj po mnohých rokoch výsledok bez bublín. Na čistenie jednoducho odporúčame roztok mydlovej vody. Pred prvým čistením tiež odporúčame počkať aspoň jeden mesiac. Vyhnite sa aj nanášaniu iných samolepiacich alebo lepiacich prvkov na fóliu.

Lepiaca fólia na tepelnú izoláciu vašich okien
Chráňte sa pred nežiadúcimi pohľadmi pomocou okennej fólie

Prečítajte si: