Chráňte sa pred nežiadúcimi pohľadmi pomocou okennej fólie

Ochranná fólia pomáha chrániť vaše osobné informácie pred zvedavými očami . Zabezpečením, že cez vaše okná nebude vidieť, sa môžete chrániť pred ľuďmi, ktorí sa snažia zistiť, kto je vo vašom dome alebo kancelárii, či už ide o zlodejov alebo zvedavých susedov. Hoci väčšina ľudí pri ochrane svojho domova nemyslí na okennú fóliu na ochranu súkromia, je to jednoduchý a efektívny spôsob, ako zabrániť vlámaniu a zároveň nechať prenikať svetlo do vášho domu počas dňa. Tu sú tri spôsoby, ako použiť okennú fóliu na ochranu vášho domova alebo kancelárie.

Vyhnite sa zvedavým očiam pomocou fólie na ochranu súkromia

Jednoduchým spôsobom, ako ochrániť svoj domov, je nainštalovať okennú fóliu , ktorá blokuje možnosť vidieť zvonku dovnútra. Pre ľudí a zlodejov je tiež ťažšie nahliadnuť dovnútra a posúdiť, či ste doma alebo nie. Ak niekto zbadá vašu okennú fóliu, bude menej pravdepodobné, že sa vláme do vášho domu (alebo si to aspoň dvakrát rozmyslí či vstúpi cez toto konkrétne okno). Ponúkame rôzne fólie na ochranu súkromia, ktoré vás ochránia pred zvedavými očami.

Okenná fólia, ktorá zároveň blokuje slnečné svetlo

Nadmerné vystavovanie sa slnečnému žiareniu môže zvýšiť vaše šance na rozvoj rakoviny kože, a preto je dobré inštalovať fóliu na okná. Solárne okenné fólie pomáhajú zabrániť prenikaniu škodlivých UV lúčov do vášho domova alebo kancelárie a často sa používajú v priestoroch, kde sú deti. Solárna fólia slúži aj ako bezpečnostné opatrenie, pretože bráni okoloidúcim vidieť dovnútra. Začnite výberom odtieňa pre vaše okná, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu interiéru. Na výber je viacero druhov protislnečnej okennej fólie, stačí si vybrať z ponuky. Aj keď niektorí majitelia domov aplikujú ochrannú fóliu proti slnečnému žiareniu sami, môže byť užitočné najať si profesionála v závislosti od vášho rozpočtu a časových obmedzení.

Chráňte svoje syntetické sklo polykarbonátovou lepiacou fóliou
Antireflexná fólia na ochranu proti oslneniu

Prečítajte si: