Antireflexná fólia na ochranu proti oslneniu

Najlepším spôsobom, ako zabrániť tomu, aby sa slnečné lúče odrážali od vašich okien a neoslňovali vás celý deň, je inštalácia antireflexnej fólie na okná. Antireflexná fólia znižuje množstvo slnečnej energie, ktorá prechádza vašimi oknami, čím bráni slnečnému žiareniu vniknúť do vášho domova alebo obchodného. Tu sú niektoré z výhod antireflexnej fólie.

Antireflexná fólia na blokovanie UV žiarenia

Slnečné svetlo obsahuje UV žiarenie, ktoré môže časom poškodiť vaše oči a pokožku. Aby ste zabránili prenikaniu týchto škodlivých lúčov do vášho domova alebo kancelárie cez okná, môžete si vybrať antireflexnú lepiacu fóliu , ktorá blokuje UV žiarenie a odrazy. Aplikáciou fólie na okná sa chránite pred neželaným slnečným žiarením. Vďaka tomu bude váš obytný priestor v lete chladnejší, takže miniete menej peňazí na chladenie miestnosti! Pre ľudí, ktorí pracujú pred obrazovkou, sú odlesky vždy zdrojom nepohodlia a bránia im pohodlne pracovať. Často je tendencia zaťahovať závesy alebo stiahnuť žalúzie, ale aké príjemné je cez deň pracovať v tme so zapnutým svetlom? Inštalácia antireflexnej fólie vám pomôže znížiť oslnenie a zároveň umožní prienik prirodzeného svetla. Napríklad naša solárna fólia Chrome 285 XC znižuje oslnenie až o 85 % a odvádza teplo až o 84 %.

Antireflexná fólia na zníženie prenikajúceho tepla

Teplo a oslnenie môžu byť jedným z vašich najväčších problémov, najmä ak žijete v teplejšom podnebí alebo v budove s množstvom okien. Oba tieto faktory útočia na vaše oči a niekedy sťažujú prácu. Jedným zo spôsobov, ako sa s tým vysporiadať, je nainštalovať antireflexnú fóliu na okná . To znižuje oslnenie z akéhokoľvek zdroja vrátane prirodzeného svetla, stropných svetiel a dokonca aj počítačových obrazoviek.

Zvýšte si súkromie pomocou lepiacej fólie

Inštalácia antireflexnej okennej fólie ponúka ďalšie výhody : je to tiež vynikajúci spôsob, ako sa chrániť pred zvedavými pohľadmi a očami okoloidúcich. Pre viac informácií nás kontaktujte pre bezplatnú cenovú ponuku alebo sa spojte s jedným z našich obchodných zástupcov!

Chráňte sa pred nežiadúcimi pohľadmi pomocou okennej fólie
Riešenie, ako znížiť účet za kúrenie a spotrebu energie

Prečítajte si: