Zabudnite na odstraňovanie grafitov pomocou čistiacej techniky

Graffiti na výlohách nie je umelecký prejav, ale skutočná nočná mora pre majiteľov obchodov a firiem. Ako sa teda môžete chrániť pred týmto vandalizmom bez toho, aby ste vymenili všetky sklá? A ako efektívne odstrániť nevzhľadné graffiti z vašich okien? Solar Screen ponúka rýchle a lacné riešenie: lepiacu bezpečnostnú fóliu.

Riešenie číslo jedna pri označovaní okien

Častou obeťou poškodenia sú výklady obchodov a podnikov bohužiaľ majitelia platia vysokú cenu za odstránenie grafitov. Čistenie grafitov nie je ani zďaleka jednoduché. Existuje však efektívne riešenie, ako sa grafitov zbaviť za pár minút bez toho, aby ste si vyhrnuli rukávy. Solar Screen ponúka množstvo antigraffiti okenných fólií. Táto fólia chráni proti náterom lakov, atramentov, sprejov, farieb a dokonca aj kyselín.

Sklo ako nové bez čistenia

Namiesto toho, aby ste sa púšťali do zdĺhavého a nákladného čistenia okien poškodených sprejom, môžete zvoliť jednoduchú cestu. Nie je potrebné vyťahovať špongiu mydlovú vodu alebo volať profesionálnu čistiacu firmu. Akonáhle je fólia pokrytá farbou je možné ju jednoducho odstrániť a vymeniť. Je úplne priehľadná a po nanesení na sklo nezmení vzhľad skla ani nezníži svetlo v miestnosti. Ďalšou dôležitou výhodou je, že zároveň chráni vaše okná pred poškriabaním.

Ochrana 3 v 1 proti poškodeniu okna

Antigraffiti fólia nie je len na to, aby zabránila vyčisteniu graffiti. Solar Screen ponúka lepiace bezpečnostné fólie typu všetko v jednom. Sú účinné pri nárazoch alebo otrasoch a zabraňujú rozbitiu skla. Niektoré z bezpečnostných fólií majú tiež UV ochranu a pozostávajú z tvrdej vrstvy, ktorá zabraňuje poškriabaniu skla.

Chcete nájsť efektívne riešenie na odstránenie graffiti z vašich okien? Navštívte stránku keetecfol.sk a vyberte si svoju antigraffiti fóliu.

Okenné fólie na ochranu pred chladom: jednoduché a efektívne riešenie tepelnej izolácie
Bezpečnosť vášho obchodu a vašich okien v 3 kľúčových otázkach

Prečítajte si: