Bezpečnostné okenné fólie proti vniknutiu

Okná vo vašej domácnosti sú neustále vystavené riziku náhodného poškodenia a vlámania, a ak sklo nie je tvrdené alebo vrstvené, šanca, že sa rozbije a stane sa bezprostredným nebezpečenstvom, je oveľa väčšia. Aplikácia bezpečnostnej okennej fólie spevní vaše okná v prípade nárazu, aby sa zabránilo rozbitiu skla. Týmto spôsobom, ak by sa vaše okno rozbilo, zostalo by stále v jednom kuse.

Efektívne riešenie: bezpečnostné okenné fólie

Okná domu sú obľúbeným miestom vstupu pre zlodejov. Aby bol váš majetok v bezpečí je potrebné zlepšiť pevnosť vašich okien . Ak chcete zabrániť vlámaniu, bezpečnostné fólie na okná sú lacným riešením bez toho, aby nevyhnutne zmenili vzhľad vašich okien. Tieto bezpečnostné okenné fólie, ktoré sa aplikujú na vaše existujúce okná, sú navrhnuté tak, aby boli odolné proti rozbitiu a posilnili sklo, aby sa zabránilo vlámaniu. Oveľa sťažujú vlámanie cez okno a spomaľujú zlodejov, ktorí sa často vzdajú. Po aplikácii bezpečnostná okenná fólia funguje tak, že na sklo umiestni dodatočnú bariéru. Pomáha chrániť pred náhodným rozbitím. Ak sa sklo predsa len rozbije, bezpečnostná fólia zaistí, že sa tak stane bezpečne: rozbité kusy udrží na mieste a nenechá ich vypadnúť z rámu v tisíckach kusov, ktorých nebezpečenstvo je zrejmé. https://www.youtube.com/watch?v=hHVI_aJeyDU

Nielen bezpečnosť!

Tieto bezpečnostné fólie majú aj ďalšie výhody pre bezpečnosť vás a vašej rodiny, ako je ochrana proti UV žiareniu a oslneniu, zníženie tepla a dokonca aj súkromie. Keď si na okná nalepíte lepiacu fóliu, v konečnom dôsledku si okrem zvýšenej bezpečnosti užijete aj ďalšie výhody.

Bezpečnostné fólie Solar Screen

Solar Screen ponúka širokú škálu vysokovýkonných bezpečnostných okenných fólií , z ktorých každá ponúka inú úroveň výkonu a odlišný vzhľad. Každá fólia sa líši hrúbkou a povrchovou úpravou. Vzhľadovo najobľúbenejšou voľbou je číra bezpečnostná fólia. Je to výhodné, pretože chráni vaše okná bez toho, aby zmenil vzhľad skla alebo obmedzil výhľad z oboch strán.

Lepší komfort s antireflexnou fóliou
Okná na mieru s lepiacou fóliou

Prečítajte si: