Tónovanie okien auta s fóliami

Tónovacia fólia sa aplikuje na sklá vášho auta a je s tmavším alebo svetlejším odtieňom. Dôvodov prečo sa rozhodnúť pre tónovanie autoskiel, môže byť viacero, či už ide o technické alebo estetické dôvody.

Tónovanie okien auta na zníženie tepla

Nie je nič nepríjemnejšie ako cestovať autom s vysokou teplotou v interiéri. Ak si plánujete kúpiť nové auto, výberom tejto možnosti si ho môžete kúpiť priamo s tónovanými sklami. Treba si však uvedomiť, že originálne tónované okno nebude mať také vlastnosti ako okno tónované lepiacou fóliou. Okrem toho je táto možnosť pri kúpe vozidla drahšia ako inštalácia tónovacej fólie na okná auta. Náš rad Beluga je špeciálne navrhnutý s nano-keramickou technológiou, ktorá má obrovskú kapacitu absorpcie tepla. Zistite viac o tomto sortimente v našom článku o tónovanej fólii Beluga. https://www.youtube.com/watch?v=byOZJNGQ8JI

Tónovanie okien auta proti oslneniu

Oslnenie v aute môže byť nielen nepríjemné, ale aj nebezpečné, pretože vám bráni správne vidieť na cestu. Výberom tónovacej fólie na okná auta budete mať všetky problémy s oslnením za sebou a môžete si sadnúť za volant bez toho, aby vás to obťažovalo.

Tónovanie okien auta pre väčšie súkromie

Pre niektorých ľudí je súkromie dôležitou otázkou. Najmä ak máte napríklad dlhé hodiny na cestách s deťmi vzadu v aute. Čím tmavšia bude tónovaná fólia pre vaše auto, tým viac súkromia budete mať vy aj vaši cestujúci a tým viac budete chránení pred zvedavými pohľadmi. Vaše cennosti uložené vo vašom aute budú tiež v bezpečí pred prípadnými pokusmi o krádež auta.

Spojte súkromie a pohodlie vo svojej kancelárii s matnou fóliou
Zastavte vandalizmus pomocou antigraffiti fólie

Prečítajte si: