Zastavte vandalizmus pomocou antigraffiti fólie

Antigraffiti okenná fólia je priehľadná bezpečnostná fólia , ktorá účinne ochráni vaše výklady pred tagovaním a graffiti. Jednoduchá inštalácia a údržba, antigraffiti okenná fólia má povrch odolný voči poškriabaniu, ktorý minimalizuje alebo eliminuje poškodenie spôsobené škrabancami, farbou/sprejom, chemickými útokmi a opotrebovaním.

Prečo inštalovať antigraffiti okennú fóliu?

Vandalizmus, najmä graffiti, je opakujúcim sa problémom výkladov obchodov a firiem. Potenciálne náklady na maľovanie graffiti sa môžu rýchlo zvýšiť, ak sa zavolá upratovacia firma alebo sa dokonca vymení celé okno. Graffiti a poškriabané okná vytvárajú nevzhľadný vzhľad, ktorý dodáva vašej firme zlý imidž a môže odohnať potenciálnych zákazníkov. Poškodená fólia sa dá rýchlo odstrániť a vymeniť. Ak ste obeťou tohto typu vandalizmu, je oveľa rýchlejšie a lacnejšie nalepiť novú fóliu ako vymeniť sklo. Anti-Graffiti fólia stojí zlomok ceny nového skla a ponúka aj UV ochranu navyše fólia udrží sklo na mieste v prípade nárazu, výbuchu alebo požiaru.

O rade Anti-graffiti okenných fólií

Inštalácia antigraffiti okennej fólie je jednoduchá. Číry film sa aplikuje na povrch skla a pôsobí ako jednorazová vrstva, ktorú je možné podľa potreby odstrániť a nahradiť. Je navrhnutý tak, aby zachoval integritu vašej budovy proti úmyselnému poškriabaniu, tagovaniu, ako aj bežnému opotrebovaniu. Rýchla inštalácia a výmena bude mať veľmi malý vplyv na každodenný chod vašej firmy. Priehľadná antigraffiti okenná fólia CLEAR 4 XC G chráni pred graffiti, tagovaním a poskytuje ochranu pred iným vandalizmom, ako je poškriabanie a poleptanie kyselinou. Je tiež hodnotená ako bezpečná, pretože zabraňuje roztriešteniu úlomkov skla v prípade nárazu. Vďaka UV vrstve ochráni pred UV žiarením, ktoré spôsobuje vyblednutie. Fólie Protec 4 C a Protec 6 C chránia pred graffiti, tagovaním, poškriabaním či poleptaním kyselinou. Majú tiež bezpečnostné hodnotenie, pretože zabraňujú roztriešteniu skla v prípade výbuchu, nárazu alebo požiaru. Fólia Protec 4 C je v súlade s NF F 31-112 G1 a EN45545-1 úroveň HL3.

Tónovanie okien auta s fóliami
Farebná fólia na vaše okná

Prečítajte si: