Ako sa vyhnúť zahmlievaniu okien v obchodoch pomocou antikondenzačnej fólie?

Máte problémy s kondenzáciou vody na výlohách supermarketov alebo obchodov? Tento problém je možné efektívne vyriešiť pomocou lepiacej fólie. Aké sú výhody inštalácie tejto lepiacej fólie? Ako to funguje? Všetky odpovede nájdete nižšie.

Prečo máte problémy s kondenzáciou?

Kondenzácia je problémom skiel chladničiek v supermarketoch, obchodoch a skladoch. Keď sa horúci vzduch vo vnútri stretne so studeným sklom a vytvára sa zahmlievanie, ktoré treba minimálne každý deň utrieť. Kondenzácia na skle spôsobuje dva hlavné problémy. Po prvé, zákazníci sa musia pri vstupe do obchodov predierať cez zarosené sklenené dvere, alebo chcú vidieť, čo sa skrýva v chladiacich vitrínach. Po druhé, vytvára nepríjemný zážitok z nakupovania s kvapkami vody zanechanými na oblečení alebo potravinách.

Čo sa dá urobiť s kondenzáciou?

Kondenzácia sa môže rýchlo tvoriť v akomkoľvek type obchodu vzhľadom k nízkej teplote vo vnútri v porovnaní s vonkajšími teplotami. Aj keď niektoré opatrenia môžu pomôcť zabrániť tvorbe kondenzátu, ako napríklad používanie elektricky vyhrievaných okien z mikrovlákna, toto riešenie je však veľmi nákladné na spotrebu. Aplikáciou antikondenzačnej lepiacej fólie špeciálne určenej pre výklady a zrkadlá zachováte dokonalú viditeľnosť medzi vnútrom a exteriérom. Toto riešenie je navyše oveľa lacnejšie!

Antikondenzačná fólia: udržateľné riešenie

Vynikajúce riešenie, ako zabrániť kondenzácii na oknách supermarketov. Antikondenzačná fólia, ktorú ponúka značka Solar Screen je plne priehľadná. Okno vďaka svojim vlastnostiam zostane čisté a nebude pokryté kondenzovanou vodou, ktorá by mohla na vašich zákazníkov pôsobiť zlým dojmom.[/vc_column_text]

Toto je rýchle riešenie, ako sa zbaviť kondenzácie na výklade bez toho, aby ste míňali príliš veľa peňazí a bez nutnosti výmeny starého skla za nové. Môžete použiť aj iné produkty, ale výhodou lepiacej fólie je, že je odolná a ľahko sa inštaluje. Okrem toho je možné našu fóliu proti zahmlievaniu (CLEAR AB ANTI FOG) aplikovať na všetky typy skiel. Chcete získať vzorku alebo bezplatnú cenovú ponuku? Vyplňte náš rýchly formulár a obchodný zástupca vás bude kontaktovať, aby odpovedal na všetky vaše otázky!

Dajte svojej kancelárii nový vzhľad pomocou okenných fólií
Okenné fólie na ochranu pred chladom: jednoduché a efektívne riešenie tepelnej izolácie

Prečítajte si: