Úspora energie v kancelárii: solárna fólia ako izolačné riešenie

Hľadáte riešenie tepelnej optimalizácie pre vaše obchodné priestory? Snívate o znížení účtu za kúrenie a úspore energie vo vašej kancelárii? Existuje riešenie, ktoré sa ľahko inštaluje, ľahko udržiava a je lacné: Tepelno-izolačná fólia. Podrobnosti o hospodárnom a efektívnom izolačnom systéme nájdete v tomto článku.

Čo spotrebúva najviac energie vo vašej kancelárii ?

Počas roka je vaše pracovisko vystavené teplotným výkyvom. V zime kúrenie a v lete klimatizácia. Už vás nebavia vysoké účty za elektrinu? Chcete hospodárnejšie pracovisko a skutočné riešenie na zníženie spotreby energie v kancelárii? Začnite s izoláciou okien! Aplikovaním termo-izolačnej fólie na vaše okná riešite zdroj problému vysokých účtov. Práve cez vaše okná totiž v zime vnútorné teplo uniká a v lete preniká z vonku.

Riešenie zníženia nákladov na energiu je termo-izolačná fólia

Termo-izolačná fólia má dvojitú funkciu. V zime ochráni interiér pred chladom a v letných mesiacoch zníži teplotu v miestnosti čo vám umožní znížiť účet za kúrenie a spotrebu energie za klimatizáciu. To však nie je všetko. Taktiež zadržia 99% škodlivého UV žiarenia. Je to efektívny spôsob, ako regulovať teplotu v miestnosti prirodzene, bez spotreby plynu alebo elektriny.

Mnoho výhod termo-izolačnej fólie

Pre úsporu energie pri práci stačí na všetky okná aplikovať izolačnú fóliu. Či už je inštalovaná vo vnútri alebo z vonku, zaručuje príjemnejšiu teplotu vo vašich priestoroch. Okenná fólia má však okrem prirodzenej regulácie tepla aj ďalšie výhody! Zabraňuje prenikaniu škodlivého UV žiarenia čím chráni interiér pred vyblednutím a znehodnotením. https://www.youtube.com/watch?v=ipYpFbxZMOA Distribútor fólii značky Solar Screen ponúka rôzne fólie na okná: zrkadlové, farebné, tónované alebo neutrálne fólie. Toto je efektívne a dizajnové riešenie pre vaše okná. Kontaktujte nás a objavte kompletný sortiment našich fólií na okná.

Ako znížiť spotrebu energie v budovách ?
Maximálne súkromie vďaka zatemňovacej okennej fólii

Prečítajte si: