Maximálne súkromie vďaka zatemňovacej okennej fólii

Doma alebo v práci môžete mať niekedy pocit, že ste na výstave, a preto je dizajnová okenná fólia dobrou alternatívou. Fóliu vyberajte v závislosti od úrovne súkromia a množstva svetla, ktoré potrebujete.

Na čo sa používajú zatemňovacie fólie?

Čiastočné ochranné fólie na okná umožňujú prechod väčšieho množstva svetla, zatiaľ čo zatemňovacie fólie úplne blokujú zvedavé oči okoloidúcich. Či už ide o bielu fóliu, matnú fóliu alebo fóliu so zrkadlovým efektom, máme pre Vás riešenie. Fólia blackout je dekoratívna fólia , ktorá sa aplikuje priamo na vnútornú stranu vašich okien, aby boli úplne nepriehľadné. Zatemňovacia fólia úplne zabráni akémukoľvek rušeniu a výhľadu. Fólie poskytujú súkromie počas dňa a zvyšujú pohodlie vášho domova prostredníctvom pokročilej technológie aplikovanej priamo na vaše sklo. Odrazom tepla, znížením oslnenia a blokovaním UV žiarenia táto zatemňovacia fólia tiež pomáha udržiavať chlad v miestnostiach, ktoré sú vystavené slnku. Tento typ fólie sa ľahko inštaluje a udržiava na vašich oknách. Otestujte fólie napríklad na oknách vašej kancelárie alebo garáže, aby ste skryli neporiadok.

Naše modely zatemňovacích fólií

Čierna Nepriehľadná Biela Nepriehľadná

Rôzne typy zatemňovacích fólií

Tieto okenné fólie sú k dispozícii v čiernej alebo bielej farbe podľa vášho vkusu a sú samolepiace a ideálne na zatemnenie miestnosti. Pomocou tejto zatemňovacej  fólie môžete skryť to, čo by nemalo byť na očiach, zmodernizovať interiér alebo jednoducho zachovať svoje súkromie.

Príklady použitia zatemňovacej fólie

Náš sortiment zatemňovacích fólií je možné inštalovať na jednoduché alebo dvojité sklá. Túto okennú fóliu je možné použiť kdekoľvek v domácnosti (pracovňa, kúpeľňa, spálňa), v práci (čakáreň, kancelária, zasadačka, premietacia miestnosť), v obchode alebo aj v hoteli. Tento produkt je preto vhodný na profesionálne aj súkromné ​​použitie. Čierna alebo biela zatemňovacia fólia je vyrobená z vysoko kvalitného polyesteru a veľmi ľahko sa inštaluje. Je tiež odolná a ľahko sa udržiava/čistí. Odoláva bežným škrabancom, poskytuje dlhú životnosť so zárukou 10 rokov.

Úspora energie v kancelárii: solárna fólia ako izolačné riešenie
Spojte súkromie a pohodlie vo svojej kancelárii s matnou fóliou

Prečítajte si: