Maskovacia fólia na ochranu údajov

V spoločnosti môžu byť dôverné údaje zobrazené na obrazovke vždy skryté pred zrakom ľudí. Napríklad obrazovku v zasadacej miestnosti s veľkými oknami vidí každý, kto ide okolo. Solar Screen má riešenie ako udržať vaše citlivé údaje v bezpečí!

Zabezpečte svoje obrazovky v kancelárii pomocou maskovacej fólie

Displeje predstavujú riziko vystavenia vašich citlivých údajov okoloidúcim. S maskovacou fóliou môžete uchovávať svoje údaje v bezpečí a účinne chrániť citlivé informácie pred pohľadmi okoloidúcich. Naša fólia na ochranu osobných údajov Data Jammer pomáha spoločnostiam a jednotlivcom pracovať s pokojom a vyhnúť sa krádeži údajov.

Aké informácie skrývame?

Heslá, otvorené súbory na obrazovke, prezentácie alebo údaje vo všeobecnosti, čokoľvek dôverné na vašom počítači… Všetky tieto informácie sa stávajú zraniteľnými, a preto sa odporúča maximálna úroveň zabezpečenia, aby ste sa vyhli zvedavým pohľadom. Spoločnosti vynakladajú veľa času a úsilia na ochranu citlivých informácií, no mnohé prehliadajú najzákladnejšiu formu krádeže, ktorou je pohľad na obrazovku počítača. Toto je najjednoduchšia a zároveň najúspešnejšia forma hackovania na svete.

Data Jammer, inovatívna lepiaca fólia od Solar Screen

Data Jammer je maskovacia fólia, skôr známa ako polarizačná lepiaca okenná fólia, ktorá vytvára efekt zatemnenia na LED, LCD alebo plazmových obrazovkách, pričom zachováva jasný výhľad cez sklo. Data Jammer je možné aplikovať na akýkoľvek typ číreho skla, či už ide o nový projekt alebo existujúcu sklenenú stenu. Smer nanášania fólie sa môže líšiť v závislosti od technológie zobrazenia (LED, LCD). Vo všetkých prípadoch je na dosiahnutie optimálneho výsledku nevyhnutný predbežný test. Ak chcete získať ďalšie informácie o našej fólii na ochranu súkromia Data Jammer a požiadavkách na jej inštaláciu, napíšte nám, aby sme vás kontaktovali s jedným z našich obchodných zástupcov.

Priehľadná lepiaca fólia pre zabezpečenie okien proti rozbitiu

Prečítajte si: