Okná na mieru s lepiacou fóliou

Potlač lepiacej fólie sa stala mimoriadne populárnou ako dekoratívne riešenie pre firmy aj jednotlivcov. Personalizované vzory, logá, správy… Prispôsobenie vašich okien je detská hra! Oživte všetky dizajny, o ktorých môžete snívať, pomocou samolepiacich fólií na tlač. Od súkromia až po dekoráciu a zákazkové návrhy okien, tlačené okenné fólie majú silu premeniť akýkoľvek priestor. Od obytných až po komerčné aplikácie môžeme vylepšiť sklo okolo vás.

Potlačiteľná lepiaca fólia pre profesionálov.

Vlastníte obchod, klenotníctvo, pekáreň alebo reštauráciu? Fólia pre tlač sa stáva skutočnou podporou médií. Vďaka nálepke na okno budete môcť odovzdať odkaz a predovšetkým upútať pohľady okoloidúcich. Odlíšiť sa od konkurencie je čoraz ťažšie. Urobte krok smerom k moderným riešeniam a využite výhody riešenia komerčnej značky pre vaše podnikanie. Využite zasklenie, ktoré máte k dispozícii. Či už ide o vyjadrenie témy alebo jednoducho o prezentáciu vášho loga, zasklenie sa stáva užitočným. Tak ako v kanceláriách, aj tento typ lepiacej fólie vám umožní priniesť súkromie napríklad na sklenenú priečku alebo jednoducho ozdobiť priestory imidžom vašej firmy.

Potlačiteľná lepiaca fólia pre súkromné ​​osoby

Podliehate súkromiu? Hľadáte riešenie, ako zabrániť, aby vás ľudia zvonku videli cez vaše okná? Alebo jednoducho chcete dať svojmu domovu iný a originálny vzhľad? V týchto prípadoch prvé riešenia, ktoré prichádzajú na myseľ, sú žalúzie alebo závesy. Ich nevýhodou je však odrezanie prirodzeného svetla alebo nie vždy ladia s naším interiérovým dizajnom. Fólia pre tlač je nakoniec ideálnym riešením, pretože v závislosti od fólie, ktorú si vyberiete, vám poskytne súkromie, ktoré potrebujete a zároveň bude personalizovaná. Ak chcete špecifický dizajn pre okná vašej kancelárie alebo obľúbenú postavu vašich detí pre okná ich izby: to je možné pomocou fólií pre tlač.

Bezpečnostné okenné fólie proti vniknutiu
Bojíte sa, že vaše auto bude zničené vandalmi ? Objavte fóliu proti vlámaniu!

Prečítajte si: