Bojíte sa, že vaše auto bude zničené vandalmi ? Objavte fóliu proti vlámaniu!

Solar Screen ponúka rad bezpečnostných okenných fólií pre autá na ochranu pred vniknutím. Tónované alebo číre, tieto ochranné fólie zvyšujú odolnosť okna. Oddialia akékoľvek vniknutie a zabránia rozbitiu okna, čím chránia tovar a osoby vo vozidle. Tónované sklá tiež bránia viditeľnosti interiéru vozidla a poskytujú tak dodatočnú ochranu .

Aké sú výhody bezpečnostných a ochranných okenných fólií?

  • Vystuženie zasklenia
  • Zabraňuje a odďaľuje rozbitie
  • Zachováva rozbité sklo pohromade

Ochrana proti rozbitiu skla

Fólia proti vlámaniu na autá výrazne spevňuje okná a výrazne znižuje riziká spojené s rozbitím skla (napr. riziko zranenia). Cestujúci sú chránení v prípade nehody, ak je okno rozbité úmyselným pokusom alebo náhodným nárazom. Odolné proti vlámaniu Okenná fólia je tiež skutočným spomaľovačom pokusov o vniknutie. Pôsobí ako odstrašujúci prostriedok tým, že predlžuje čas. Chráni okno pred vandalizmom a vykradnutím auta.

Ochrana proti krádeži

Ak sa rozhodnete pre bezpečnostnú lepiacu fóliu na auto , ochránite svoj tovar pred krádežou aj tým, že ho budete držať mimo dohľadu. Naše bezpečnostné okenné fólie spĺňajú normy zákona o tónovaných oknách.

Životnosť fólie:

Táto lepiaca fólia, rovnako ako všetky naše rady , má životnosť 15 až 20 rokov.

Ako funguje bezpečnostná fólia na autá?

Fólia proti vlámaniu vo vašom aute jednoducho zvyšuje pevnosť skla. Rôzne vrstvy lepidla majú fyzikálne a mechanické vlastnosti, špeciálne navrhnuté tak, aby zmierňovali účinky nárazov a nárazov do skla tým, že absorbujú energiu vytvorenú nárazom. Ak sa sklo rozbije, lepidlo vytvorí membránu, ktorá drží rozbité sklo pohromade. Sklo sa rozbije, ale zostane na mieste, čím sa zabráni rozbitiu skla a rozsypaniu kúskov po kabíne.

Fólie proti vlámaniu od Solar Screen

So solárnou clonou si môžete vybrať, či necháte okná svojho auta priehľadné alebo sa rozhodnete pre tónovanie, ktoré vás ochráni pred zvedavými pohľadmi a zachová vaše súkromie. Autofólia proti vlámaniu ponúka okrem ochrany aj ochranu proti UV žiareniu a slnečnému žiareniu . Pri splnení najprísnejších bezpečnostných štandardov máte ochranu v troch úrovniach: bezpečnosť, teplo a súkromie!

Ktoré okná treba chrániť?

Táto ochranná a bezpečnostná fólia dokáže ochrániť všetky sklá vášho auta. Dá sa aplikovať na čelné sklo, bočné a zadné okná. Ochranná fólia proti vlámaniu do auta spĺňa vaše požiadavky, aj keď chcete zachovať vzhľad vášho auta. Nezmení tvar okien ani farbu skiel.

Okná na mieru s lepiacou fóliou
Modernizujte svoje sklenené povrchy a chráňte sa pred zvedavými pohľadmi pomocou lepiacej fólie

Prečítajte si: