Modernizujte svoje sklenené povrchy a chráňte sa pred zvedavými pohľadmi pomocou lepiacej fólie

Privátna lepiaca fólia dodáva sklu matný vzhľad a dá sa použiť na úplné alebo čiastočné skrytie kancelárie, obývačky, skladu, laboratória atď. na akomkoľvek verejnom alebo súkromnom mieste. Táto nepriehľadná fólia chráni pred pohľadom, ale umožňuje priechod svetla a výrazne znižuje oslnenie, pričom umožňuje presvitať tiene. Vzhľad je veľmi elegantný, hodí sa ku všetkým typom dekorácií.

Zachovajte si súkromie pomocou privátnej fólie

Privátna fólia je vynikajúci spôsob, ako zvýšiť súkromie miestnosti, kancelárie, priestorov alebo akejkoľvek exponovanej oblasti za veľkou alebo malou sklenenou plochou. Fólia dáva vašim oknám novú vlastnosť tým, že im dáva matný a pieskovaný povrch. Okrem toho, že táto lepiaca fólia zachová vaše súkromie, premení vaše okná a dodá im moderný nádych. V závislosti od zvolenej povrchovej úpravy (matná, sivá atď.) alebo nanesením fólie do polovice môžete svojim oknám dodať iný vzhľad. Táto lepiaca fólia zabraňuje zvedavým pohľadom cez deň aj v noci. Je to ideálne riešenie, ktoré vás ochráni pred vonkajším svetom a zároveň prepustí svetlo do vášho domova. Nedochádza k zatemneniu miestností. Je tiež priesvitná, čo umožňuje rozlíšiť predmety a ľudí. Ak sa rozhodnete pre privátnu lepiacu fóliu, vyberáte si odolné a ekonomické riešenie. Už nemusíte meniť celé zasklenie, aby vyhovovalo vašim potrebám a požiadavkám. Fólia zmení vzhľad vašich okien za nižšiu cenu.

Privátna lepiaca fólia spĺňa všetky vaše potreby

Privátna fólia je ideálna pre všetky intímne miestnosti a verejné alebo súkromné ​​priestory: kúpeľne, spálne, lekárske ambulancie, laboratóriá, kancelárie, sklady atď. Všeobecne povedané, ak chcete odrezať príliš veľa svetla z blízka alebo z diaľky a zároveň umožniť prenikaniu svetla, potom sú opalescentné lepiace fólie riešením pre vaše priestory.

Ako sa aplikuje privátna fólia?

Pred inštaláciou fólie je dôležité zhromaždiť nasledujúce materiály:

  • rezačka
  • postrekovač
  • mydlový roztok
  • stierka

Inštalácia je rovnako jednoduchá ako akákoľvek iná dekoratívna lepiaca fólia. Najprv zoškrabete všetky zvyšky z podkladu, aby sa počas inštalácie netvorili bubliny. Potom vyčistite sklo. Počas striekania roztoku naneste privátnu fóliu. Nakoniec pomocou stierky vytlačte vodu aj vzduchové bubliny. Pomocou rezačky odrežte prebytočnú fóliu a fóliu prispôsobte veľkosti vášho povrchu.

Vlastnosti produktov Solar Screen

Solar Screen ponúka rad privátnych okenných fólií. Naše výrobky sú vyrobené z polyesteru, ktorý reprodukuje vzhľad pieskovaného skla. Na výber máte povrchové úpravy a farby. Niektoré dokonca umožňujú kombinovať nepriehľadnosť so solárnou ochranou.

Bojíte sa, že vaše auto bude zničené vandalmi ? Objavte fóliu proti vlámaniu!
Zmodernizujte svoje komunikačné techniky pomocou zadnej projekčnej fólie

Prečítajte si: