Bezpečnosť vášho obchodu a vašich okien v 3 kľúčových otázkach

Výklady a obchody sú často terčom vandalizmu. Výsledok: rozbité okná, všade rozbité sklo a nákladné opravy. Vedeli ste však, že pred rozbitím okna, nárazmi a prasklinami je možné ochrániť Váš obchod pomocou lepiacej okennej fólie? Tu sú 3 otázky, ktoré by ste si mali položiť, aby ste našli najlepší spôsob, ako udržať svoj obchod v bezpečí.

Prečo je dôležité chrániť si výklady?

Je to nočná mora každého majiteľa obchodu. Rozbitý výklad, rozbité okno… Vaše okno slúži ako výkladná skriňa vášho podnikania a preto je neustále vystavené rizikám, ktoré z toho vyplývajú. Pokusy o vlámaniu, vandalizmus, nehody… Aby sa podniky chránili pred týmito incidentmi inštalujú sa alarmy a vystužujú okná. Vedeli ste však, že existuje jednoduchý a lacný spôsob, ako zvýšiť bezpečnosť vášho obchodu? Solar Screen ponúka širokú škálu bezpečnostných fólií, ktoré ochránia vaše okno a pomôžu absorbovať otrasy a nárazy.

Ako zaistiť svoj obchod?

Aby ste zabezpečili svoj obchod pred rizikami vlámania a vykradnutia je dôležité začať ochranou okien. Ide o najzraniteľnejšie miesta v prípade napadnutia alebo pokusu o vlámanie. Hoci sú alarmy jedným z najbežnejších bezpečnostných zariadení, slúžia iba ako odstrašujúci prostriedok a po útoku už nie sú účinné. Bezpečnostná fólia ponúka extra bezpečnosť vašej predajne. Zabraňujú vlámaniu, zabraňujú rozbitiu skla, chránia ľudí v predajni a tlmia nárazy. V prípade povrchového poškodenia alebo škrabancov je možné ľahko vymeniť bez toho, aby ste museli demontovať celú tabuľu. Je to oveľa menej nákladné ako výmena skla a je to spoľahlivý a nákladovo efektívny spôsob zaistenia bezpečnosti vášho podnikania.

Ako funguje lepiaca bezpečnostná fólia?

Pýtate sa, ako naniesť fóliu proti rozbitiu na vaše okná? Je to veľmi jednoduchý proces, ktorý nevyžaduje žiadne špeciálne zručnosti. Fólia je 100% priľnavá a jej aplikácia trvá len niekoľko minút. Je vyrobená zo silnej vrstvy polyesteru a nanáša sa na vnútorné alebo vonkajšie tabule, aby sa posilnila ich odolnosť. Keď okno dostane náraz, je absorbovaný ochrannou fóliou a poškodenie je minimalizované, čo zabraňuje vniknutiu. Žiadne rozsypané úlomky alebo úplne rozbité sklá. Zabraňuje aj škrabancom. Fólie proti rozbitiu môžu byť tiež ochranou pred slnkom a môžu byť jednoducho vymenené v prípade znečistenia alebo graffiti. Ak chcete svojmu obchodu poskytnúť účinnú bezpečnosť navštívte stránku keetecfol.sk a nájdite tú správnu fóliu na okná proti vlámaniu.

Zabudnite na odstraňovanie grafitov pomocou čistiacej techniky

Prečítajte si: