Zrkadlová lepiaca fólia pre maximálne súkromie

Inštalácia okenných fólií sa stáva čoraz obľúbenejšou možnosťou pre majiteľov domov a firiem, ktorí chcú súkromie bez toho, aby sa vzdali prirodzeného svetla vo svojich obytných priestoroch alebo kanceláriách. Jednosmerná okenná fólia ponúka tieto výhody, pretože zvonku pôsobí ako reflexná plocha, no umožňuje vám vidieť cez okno zvnútra vášho domova alebo kancelárie.

Ako funguje jednosmerná zrkadlová okenná fólia?

Ak sa chcete rozhodnúť pre jednosmernú zrkadlovú fóliu na okná, nečakajte, že budú v skutočnosti zrkadlom interiéru. Hoci materiál použitý v lepiacej fólii odráža svetlo, nie je navrhnutý tak, aby odrážal obraz, vďaka čomu je ideálny pre niektoré domáce aplikácie. Ak máte v úmysle použiť vo svojom dome jednosmernú zrkadlovú fóliu na okná, musíte vedieť, ako funguje a aké výhody môže priniesť do vášho domova.

Výhody použitia zrkadlovej fólie

Jednosmerná zrkadlová fólia je výhodná z mnohých dôvodov. Hlavnou výhodou tohto typu lepiacej fólie je, že je ťažké vidieť do nehnuteľnosti pokrytej takouto fóliou. Tam, kde je dôležité súkromie, ľudia, ktorí dbajú na bezpečnosť, považujú za prospešné mať na oknách nainštalovanú jednosmernú zrkadlovú fóliu. Podobne, ak sa vaša kancelária nachádza na okraji frekventovanej oblasti, ako je napríklad rušná ulica v centre mesta, je tento typ produktu veľmi vhodný

Jednosmerná okenná fólia znižuje aj oslnenie

Máte problém správne vidieť svoje obrazovky počas slnečného dňa? Všetci čelíme tomuto problému naraz. Jednosmerná okenná fólia je skvelou alternatívou k žalúziám alebo závesom , pretože môžete ovládať množstvo svetla, ktoré prechádza, a urobiť miestnosť pohodlnejšou. Táto okenná fólia dokáže odmietnuť až 99 % UV žiarenia , čo jej dodáva aj funkčnosť fólie na ochranu pred slnkom.

Jednosmerná okenná fólia ponúka súkromie cez deň aj v noci

Ak hľadáte spôsob, ako si zachovať súkromie cez deň aj v noci , odporúčame vám túto fóliu, ktorá má jedinečný vzhľad.

Šetrite energiu pomocou tepelno-izolačnej fólie
Lepiaca fólia na tepelnú izoláciu vašich okien

Prečítajte si: