Lepiaca fólia na tepelnú izoláciu vašich okien

Izolácia okien proti teplu znižuje vašu závislosť od používania niektorých zariadení, ako je klimatizácia. Tepelná izolácia s okennou fóliou zabezpečí príjemnú teplotu vo vašej domácnosti aj počas horúcich dní. Ponúkame tepelnoizolačné lepiace fólie pre všetky typy komerčných a obytných budov.

Prečo izolovať okná pred teplom lepiacou fóliou?

Ak hľadáte spôsob, ako ochrániť svoj dom alebo firmu pred teplom bez úplnej výmeny existujúcich okien, zateplenie okien pomocou lepiacej fólie je jedným z najrýchlejších, najefektívnejších a cenovo dostupných spôsobov. Tento typ lepiacej fólie môže zlepšiť výkon akéhokoľvek typu obytného alebo komerčného skla za zlomok nákladov na výmenu skla. Použitie lepiacej fólie na tepelnú izoláciu okien je investícia, ktorá sa vám môže rýchlo vrátiť znížením nákladov na klimatizáciu.

Ako fungujú okenné tepelnoizolačné lepiace fólie?

Okná vo vašej obytnej alebo komerčnej budove sa môžu stať skutočným zdrojom prehrievania vo vašej domácnosti, ak nie sú zateplené. V dnešnej modernej výstavbe má veľa budov dvojité alebo trojité zasklenie, ktoré zabezpečuje tepelnú izoláciu. Ale čo budovy s jednoduchými oknami? V takýchto prípadoch sa oplatí izolovať okná proti teplu lepiacou fóliou. Tepelnoizolačné fólie pridávajú k vášmu existujúcemu zaskleniu ďalšiu vrstvu izolácie. Lepiaca fólia funguje tak, že blokuje energiu zo slnečných lúčov. Vďaka eliminácii energie zo slnka môže viditeľné svetlo stále prechádzať cez sklo, pričom teplota v miestnosti zostáva príjemná. Pomocou solárnych fólií môžete blokovať až 86 % slnečnej energie a viac ako 99 % UV žiarenia.

Zrkadlová lepiaca fólia pre maximálne súkromie
Chráňte svoje syntetické sklo polykarbonátovou lepiacou fóliou

Prečítajte si: