Chráňte sa pred horúčavou v aute s nano keramickou autofóliou

Keď je vonkajšia teplota vysoká, teplota v interiéri vášho auta stúpa a núti vás zapnúť klimatizáciu. Existujú však aj iné spôsoby ako bojovať proti teplu v aute: fólia na okná auta. Solar Screen predstavuje svoj rad Beluga šiestich fólii v rôznych odtieňoch od svetlých po tmavé. Inovatívna konštrukcia fólií Beluga s ich nano-keramickou technológiou robí fóliu efektívnejšou.

Čo je to fólia na okná auta s nano-keramickou technológiou?

Autofólia z keramických nanočastíc má dve hlavné vlastnosti. Po prvé táto technológia umožňuje veľmi intenzívny čierny odtieň, ktorý je zvyčajne veľmi ťažko dosiahnuteľný. Po druhé, keramika má veľmi vysokú kapacitu absorpcie tepla. Vďaka týmto vlastnostiam je rad Beluga tou najlepšou fóliou na auto, akú môžete nájsť pre maximálny komfort.

Aké sú výhody nano keramickej okennej fólie do auta?

  • Ochrana pred slnkom: aj v aute sú slnečné lúče, ktoré prenikajú cez okná a čelné sklo škodlivé. Majú značný vplyv, či už na životnosť palubnej dosky a poťahov sedadiel alebo aj priamo na vás. Rad fólií na okná do auta Beluga od spoločnosti Solar Screen ponúka odtiene, ktoré blokujú UV žiarenie, odrážajú až 67 % slnečnej energie a znižujú oslnenie až o 94 %.
  • Zvýšená bezpečnosť: auto je ľahkým cieľom pre zlodejov. Tónovaná fólia poskytuje ďalšiu vrstvu bezpečnosti. Zlodejom bude trvať dvakrát dlhšie, kým rozbijú tónované okná čo je veľmi účinný odstrašujúci prostriedok.
  • Viac súkromia: Ak si chcete zachovať súkromie na zadných sedadlách v ponuke máme rôzne odtiene fólií, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám. Naše fólie budú najlepším spôsobom, ako dosiahnuť požadovaný stupeň diskrétnosti a vyhnúť sa zvedavým pohľadom.
  • Úspora energie: fólia na okná auta pomáha znižovať teplo v lete. V skutočnosti ide o mimoriadne účinný tepelný izolant, ktorý umožňuje menej časté využívanie klimatizácie.
  • Estetické dôvody: okrem ochrany proti oslneniu, UV žiareniu, teplu a jeho bezpečnostných výhod vám tónované sklo umožňuje prispôsobiť si auto podľa vášho vkusu a potrieb.

Priehľadná lepiaca fólia pre zabezpečenie okien proti rozbitiu
Chráňte vysoko rizikové povrchy antibakteriálnou fóliou

Prečítajte si: