Chráňte vysoko rizikové povrchy antibakteriálnou fóliou

Antibakteriálna fólia Solar Screen pre vnútorné aj vonkajšie použitie ponúka optimálnu hygienickú ochranu na všetkých povrchoch a odstraňuje choroboplodné zárodky.

Antibakteriálna fólia: profitujte z najmodernejšej technológie

Investícia do antibakteriálnej fólie znamená využiť výhody patentovaných technológií, ktoré ponúkajú maximálnu ochranu. Táto fólia obmedzuje množenie baktérií, mikróbov a vírusov tým, že ich zastavuje keďže ich každodenne nosíme na rukách. Antibakteriálne ióny citlivé na tlak sa vo fólii uvoľňujú pri kontakte s pokožkou. Tieto antibakteriálne látky neblokujú len baktérie, mikróby a vírusy ale aj zastavujú ich množenie. Každá antibakteriálna fólia, ktorú ponúkame prešila všetkými testami účinnosti. Pred uvedením na trh boli vykonané všetky štúdie kožnej znášanlivosti. Upozornenie: v záujme rešpektovania pokynov ministerstva zdravotníctva počas pandémie nesmie antibakteriálna fólia nahradiť protokoly čistenia a dezinfekcie.

Antibakteriálna fólia vo všetkých oblastiach

Antibakteriálna fólia je určená pre všetky kontaktné plochy, ktoré je potrebné chrániť. Napríklad kľučky dverí v interiéri a exteriéri, držiaky vo verejnej doprave, železničných staniciach, letiskách a iných miestach s vysokou premávkou. Fólia sa odporúča použiť aj v rôznych iných oblastiach:

  • Nemocnice a zdravotné strediská
  • Pracoviská
  • Bary
  • Supermarkety
  • Športové haly

Antibakteriálnu fóliu je navyše možné použiť v potravinárskom priemysle, kde môže byť akákoľvek mikrobiálna kontaminácia pre spotrebiteľov život ohrozujúca. V každom prípade je fólia vždy účinná a obmedzuje šírenie vírusov, baktérií a notoricky známych mikróbov:

  • Koronavírus
  • Salmonela
  • Staphylococcus aureus
  • Listeria

Výhody vysoko kvalitnej fólie Solar Screen

Rovnako ako všetky fólie Solar Screen , antibakteriálna fólia spĺňa všetky aplikačné požiadavky. Ľahko sa nanáša a po odstránení nezanecháva žiadne stopy. Jej antivírusová účinnosť je autonómna a funguje vždy (24 hodín denne). Neutralizuje 99% choroboplodných zárodkov a má okamžitý a rýchly účinok. Kontakt s  pokožkou je bezpečný, pretože nedráždi. Naša antibakteriálna fólia je navrhnutá na všetky hladké povrchy a po aplikácii je priehľadná a matná. Je tenká a takmer neviditeľná. Je tiež odolná voči väčšine čistiacich prostriedkov vďaka čomu ju možno bez poškodenia umývať. Zatiaľ čo antibakteriálny účinok je nepretržitý a časovo neobmedzený, náter má priemernú životnosť 4 roky. Inštalácia je rýchla a jednoduchá. Na odstránenie vzduchových bublín by sa mala použiť stierka. Požiadajte našich technikov o radu ohľadom profesionálnej inštalácie vašej antibakteriálnej fólie.

Chráňte sa pred horúčavou v aute s nano keramickou autofóliou
Šetrite energiu pomocou tepelno-izolačnej fólie

Prečítajte si: