Inštalácia okenných fólií

Okenné fólie vám môžu pomôcť vyriešiť rôzne problémy alebo splniť rôzne potreby: problémy s teplom alebo oslnením, problémy s vyblednutím, potreba súkromia, potreba väčšej bezpečnosti… Zo všetkých týchto dôvodov môže byť inštalácia okennej fólie len prospešná!

Inštalácia protislnečnej fólie proti teplu

Dodajte svojmu domovu alebo kancelárii pohodlie znížením teploty pomocou okennej fólie . Protislnečná fólia je navrhnutá tak, aby znížila slnečné teplo , ale čo je dôležitejšie, aby znížila vaše účty za energiu.

Inštalácia protislnečnej fólie na okná vám skutočne umožní výrazne znížiť spotrebu klimatizácie. Ako bonus navyše niektoré solárne fólie fungujú ako tepelná izolácia a tiež pomáhajú udržiavať teplo v zime.

Inštalácia ochrannej fólie proti oslneniu

Pracovať v kancelárii, kde vám slnko a odlesky bránia vidieť na obrazovku, naozaj nie je príjemné. V tomto prípade pravdepodobne máte reflex spustiť žalúzie alebo zatiahnuť závesy, ak ich máte, ale skončíte v tme a budete musieť rozsvietiť svetlá uprostred dňa. Inštalácia fólie na okná vám pomôže predísť oslneniu , aby ste mohli sledovať obrazovky bez rušenia a zároveň si užívať prirodzené svetlo.

Okenné fólie pre väčšie súkromie

Pre domácnosť alebo kanceláriu, kde je hustá premávka alebo dokonca na sklenených stenách zasadacej miestnosti, sa rozhodnite pre inštaláciu dekoratívnej fólie na okná, aby ste boli chránení pred zvedavými pohľadmi. Matné, zrkadlové alebo vzorované fólie, máte na výber, aby ste mali viac súkromia.

Inštalácia dekoratívnej fólie na okná

Dekoratívne okenné fólie ponúkajú rôzne vzory a farby na zdobenie vašich okien, priečok otvoreného priestoru alebo okien zasadacej miestnosti. Okrem toho, že okenná fólia dodá vašim oknám dekoráciu, môže poskytnúť aj súkromie.

Inštalácia okenných fólií pre väčšie súkromie

Nikdy nemôžeme byť príliš v bezpečí! Inštalácia bezpečnostnej fólie na okná obchodu, firmy alebo dokonca domu môže zabrániť poškriabaniu a graffiti , ale tiež pôsobí ako bariéra proti rozbitiu v prípade nárazu.

Ako prebieha montáž okenných fólií?

Pre inštaláciu fólie na vaše okná odporúčame spolupracovať s profesionálnym inštalatérom.

Inštalácia dekoratívnej fólie:

Nebojte sa nárazov na vašu karosériu s ochrannou fóliou
Chráňte sa pred elektromagnetickými vlnami pomocou lepiacej fólie

Prečítajte si: